سمعک قلهک

GHOLHAK HEARING AID

جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی با شماره 22630006 تماس بگیرید

سمعک یونیترون سری ۳۶۰

سمعک یونیترون سری 360

سمعک یونیترون سری ۳۶۰

کمپانی یونیترون یکی دیگر از انواع سمعک های دیجیتالی وهوشمند خود را  در خانواده ی سمعک یونیترون سری ۳۶۰  عرضه نموده است که سمعکی است بسيار پر قدرت با صدايي مطلوب و طبيعي برای استفاده ی افراد کم شنوا در تمامی سنین . سمعک یونیترون در ۲۰ کشور جهان دارای نمایندگی می باشد که انواع خدمات از قبیل فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع سمعک را بر عهده دارند .انواع محصولات سمعک یونیترون به بیش از ۴۵ کشور جهان عرضه می شود ، شما میتوانید با مراجعه به کلینیک سمعک و شنوایی سنجی قلهک علاوه بر بهره مندی از معاینات پزشکی برای شنوایی خود این سمعک را در صورت تجویز پزشک تهیه نمایید .

انواع مدل های سمعک یونیترون سری ۳۶۰

– سمعک یونیترون مدل ۳۶۰e

•  این سمعك بسيار قوي و مناسب براي افراد با كم شنوايي هاي شديد و  عميق می باشد  که با صرف هزينه ای بسيار مناسب می توانید این سمعک از سمعک یونیترون سری ۳۶۰ را تهیه نمایید .
• مجهز به سيستم حذف صداهاي اضافي (مانند سوت ) و سروصداهاي محيط.
• داراي ۴ كانال و ۸ باند فركانسي مجزا براي واضح تر شنيدن كلمات.
•  سمعک یونیترون سری ۳۶۰  مدل ۳۶۰e دارای قابلیت تنظيم يك برنامه خاص براي استفاده از تلفن و نيز دو برنامه تحت كنترل شما برا ي محيطهاي آرام و يا شلوغ.
• از ديگر ويژگی های خاص اين سمعك دوام و عمر طولاني قطعات می باشد .
– سمعک یونیترون مدل ۳۶۰+

این سمعک از سمعک یونیترون سری ۳۶۰  ، بسيار پر قدرت با صدايي مطلوب و طبيعي می باشد که مناسب براي انواع كم شنواييهاي شديد(مادرزادي،ژنتيكي،پيرگوشي و …) بوده و افراد کم شنوا در سنین مختلف می توانند از آن استفاده نمایند و هم چنین  با برخورداری از جديدترين تكنولوژي هاي تقويت گفتار در دستری مصرف کنندگان قرار گرفته است و مجهز به برنامه هوشمند براي تامين رضايت افراد کم شنوا بوده و هم چنین فاقد هرگونه صداي اضافي و نا مطلوب می باشد .