سمعک قلهک

GHOLHAK HEARING AID

جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی با شماره 22630006 تماس بگیرید

سمعک یونیترون سری Latitude

سمعک یونیترون سری Latitude

سمعک یونیترون سری Latitude

از جدید ترین سمعک های برند یونیترون می توان به خانواده ی سمعک یونیترون سری Latitude اشاره داشت که با توجه به تکنولوژی های روز دنیا به روز رسانی شده و محصولات متنوع و با کیفیتی را برای کم شنوایان به ارمغان آورده است . در صورتی که احساس می کنید به کم شنوایی مبتلا شده اید کافی است به یکی از کلینیک های شنوایی و سمعک مثل کلینیک سمعک قلهک مراجعه کرده و پس از بررسی های لازم توسط کلینیک های شنوایی سنجی سمعک مورد نظر برای شما تجویز خواهد شد . سمعک یونیترون سری Latitude نیز همانند بسیاری از انواع سمعک دارای ویژگی های منحصر بفردی است که استفاده از آن را برای بیمار آسان می نماید . کمپانی یونیترون همواره در صدد تامین رضایت هر چه بیشتر بیماران کم شنوا و تامین  نیاز های آنان و ایجاد رضایت مندی برای آنها  می باشد .

امکانات سمعک یونیترون سری Latitude

– دارای سيستم شناسايي صداهاي گفتاري اطراف می باشند .

– دارای سیستم (Speech Enhancement ) برای تقويت ويژه صدا تا صحبتهاي ديگران كاملا” واضح گردد .

سمعک یونیترون سری Latitude دارای تكنولوژي ( Noise Reduction + Anti shock ) برای حذف صداهاي ناگهاني و بلند محيط می باشد  تا وقفه اي حتي براي چند لحظه در درك گفتار براي شما رخ ندهد و سرو صداهاي نا خواسته به سلامت شنوايي شما آسيبي نرساند .

– با قابلیت توليد صداي كاملا” طبيعي و راحت به طوريكه حتي فراموش مي كنيد سمعك در گوشهايتان است.(Noise Reduction + Anti Shock )

– امكان برقراري راحت مكالمات تلفني ( موبايل و تلفن ثابت ) با بهره گيري از سيستم داخلي بي سيم موجود در سمعک یونیترون سری Latitude  بدون نياز به هرگونه وسيله جانبي ( Binaural Phone)
– داراي كنترل از راه دور براي تنظيم راحت بلندي صدا ، كيفيت صدا ، وضوح گفتار و يا بهره مندي از سيستم بي سيم و برنامه هاي مختلف سمعك (Smart Control )